До уваги зацікавлених!

17.07.2017 | 14:31

У контексті реалізації зовнішньополітичних завдань, популяризації міжнародного іміджу України у світі, забезпечення інтересів вітчизняних суб'єктів господарювання та просування українських товарів і послуг на зовнішні ринки Посольство України в Грецькій Республіці повідомляє, що
9 - 17 вересня 2017р. у виставковому центрі міста Салонік відбудеться черговий 82-й Міжнародний ярмарок TIF HELEXPO S. A., який є одним з найважливіших торговельних подій у світі.

За інформацією організаторів заходу, цього року, Почесним гостем виставки буде Китайська Народна Республіка, у зв'язку з цим очікується побільшена участь китайських компаній, що передбачає розширену програму різних заходів, у тому числі організацію В2В переговорів, що викликає підвищений інтерес до цьогорічного заходу з боку відвідувачів.

Планується, що у цьому році будуть представлені товари та послуги в наступних категоріях: автомобілі, будівельна промисловість, енергетика, сільськогосподарський ярмарок, видавнича діяльність, комп’ютерні ігри, інновації та технології, музики та розваги тощо.

TIF HELEXPO в черговий раз надає виняткову пропозицію для учасників виставки та пропонує:

- один стенд площею 12 кв. м. безкоштовно;

- безкоштовну реєстрацію учасника;

- вартість будівельного збору становить 19 € /кв. м Х 12 кв. м = 240 € та ПДВ.

Подальшу інформацію щодо умов проведення 82-го Міжнародного ярмарку можна знайти на сайті: http://tif.helexpo.gr та www.helexpo.gr, exhibitions@helexpo.gr.

З метою надання відповідного сприяння для участі в 82-у Міжнародному ярмарку просимо звертатися до торговельно – економічного відділу Посольства

(тел./факс (30) 210 6800230 електрона пошта: emb_gr@mfa.gov.ua).