04.09.2017 | 10:16

Державне підприємство «Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Одесастандартметрологія») повідомляє, що наприкінці травня 2017 року стартував конкурс на визнання кращих товарів, робіт та послуг «Одеська якість» - 2017.

Мета проведення конкурсу – підвищення рівня інформування та задоволеності споживачів, об’єднання зусиль підприємств, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, освоєння нових ринків збуту, у тому числі ринку ЄС, сприяння впровадженню на підприємствах Одеси та Одеської області сучасних методів управління якістю.

В рамках конкурсу «Одеська якість» - 2017 будуть визначені найкращі підприємства  Одеського регіону, які акцентують увагу на якості продукції та послуг задля задоволення потреб споживачів.

Оцінювати якість товарів, робіт, послуг буде конкурсна комісія, до складу якої запрошені провідні фахівці багатьох державних установ (Одеської обласної державної адміністрації, територіального відділення Антимонопольного Комітету в Одеській області, Одеської міської ради, Держпродспоживслужби та інших).

Конкурс триває. Заходи по визначенню кращої вітчизняної продукції Одеського регіону планується провести у грудні 2017 року.

Запрошуємо підприємства та організації області приєднатися до участі у конкурсі «Одеська якість» - 2017.

Контактна особа: Наришкіна І.Л., тел. (048) 715-00-94