НА ОДЕЩИНІ ВІДБУЛАСЯ НАРАДА ЩОДО ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ МЕДПРАЦІВНИКАМ

27.09.2021 | 17:37

Сьогодні під керівництвом заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Костянтина ГОЯ відбулося чергове засідання комісії з питань дотримання законодавства про працю.

Під час наради, розглянули погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, що функціонують у сфері охорони здоров’я та надання соціальної допомоги. Зокрема, таких як:

  • КНП «Біляївська багатопрофільна лікарня» Біляївської міської ради;
  • КНП «Великомихайлівська багатопрофільна лікарня» Великомихайлівської селищної ради
  • КНП «Березівська багатопрофільна лікарня» Березівської міської ради
  • КНП «Одеська обласна клінічна стоматологічна поліклініка» Одеської обласної ради»
  • КНП «Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Любашівської селищної ради»

До роботи комісії долучилися представники структурних підрозділів ОДА, територіальних відділень центральних органів виконавчої влади, організації профспілки працівників охорони здоров’я, управління Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ, голови територіальних громад та представники підприємств-боржників.

Як зазначив на початку засідання директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування обласної державної адміністрації Дмитро РАДУЛОВ, заклади у сфері охорони здоров’я та надання соціальної допомоги регіону на 01 вересня 2021 року мають заборгованість у сумі 5430,2 тис грн. Водночас, Дмитро Дмитрович зауважив, що деякі заклади регіону, що здійснюють свою діяльність у зазначеній сфері, стали активніше вирішувати питання погашення заборгованості із заробітної плати. Так, в серпні 2021 року підприємства зменшили свої борги по виплаті зарплати на суму 2 447,3 тис. грн.

Після детального обговорення ситуацій, які склалися на підприємствах-боржниках їхнім керівникам дано відповідні доручення та зобов'язано забезпечити їх дотримання.

Підбиваючи підсумки роботи колегіального органу, Костянтин ГОЙ вкотре наголосив на необхідності повної ліквідації заборгованості на підприємствах та своєчасної виплати заробітної плати в подальшому. «Потрібно докласти максимум зусиль та погасити борги по заробітним платам. Люди мають вчасно і в повному обсязі отримувати чесно зароблені гроші», - зауважив Костянтин Геннадійович.