ВІДБУВСЯ АУКЦІОН З ПРИВАТИЗАЦІЇ НЕДОБУДОВАНИХ ЧАСТИН ЗАВОДУ «ОРІОН»

08.10.2021 | 18:00

Як повідомлялось раніше на брифінгу за участю Дмитра РАДУЛОВА – директора Департаменту економічної політики та стратегічного планування обласної державної адміністрації та Олександра СЛАВСЬКОГО – начальника РВ ФДМУ по Одеській та Миколаївській областях, ФДМУ оголосив приватизацію недобудованих частин заводу «ОРІОН» https://cutt.ly/eE0jIIU
Аукціон з приватизації будівель заводу відбувся сьогодні. За інформацією Олександра СЛАВСЬКОГО, вже у закритій ціновій пропозиції за недобудови заводу «Оріон» запропонували ціну в 2,6 рази більшу від стартової — 27 мільйонів гривень — і жоден з 6 учасників не «перебив» її за 3 раунди аукціону. Відповідно, держбюджет отримає або 27, або 21 мільйон гривень, якщо переможець відмовиться і право придбати отримає другий учасник.
Довідково: стартова ціна аукціону складала 10 501 514,16 гривень. Процес приватизації вважатиметься офіційно завершеним після відповідних перевірок переможця, далі протягом місяця між ФДМУ та переможцем укладатиметься договір купівлі-продажу, протягом ще одного місяця ФДМУ очікуватиме розрахунок – за тим, процедура офіційно завершиться.