Бізнес-форум «Uniform&Innovative’2020: Новації та публічні закупівлі»

5 грудня 2019 року відбудеться Бізнес-форум «Uniform& Innovative’2020: Новації та публічні закупівлі», як майданчика для живого спілкування виробників з потенційними замовниками, налагодження контактів та обговорення актуальних питань взаємодії сторін.

Місце проведення: м.Київ, вул. Джона Маккейна, 29 – Київський коледж легкої промисловості.

Мета форуму:

- Презентація інноваційного потенціалу у сфері виробництва форменого, спеціального, професійного, корпоративного одягу і взуття, постільної білизни, засобів захисту, технічного текстилю бізнесу, інвесторам, держзамовникам;

- Експертне обговорення актуальних питань, досвіду, викликів, тенденцій та шляхів для кращого задоволення потреб замовників;

- Посилення державно-приватного партнерства, налагодження довгострокових взаємин сторін і розвиток національної економіки.

Бізнес-форум проводиться в рамках провадження Галузевого промислового діалогу з Урядом, започаткованого у 2017 році, що cприяє синергії зусиль держави, бізнесу, освіти і суспільства для генерації ефективного розвитку легкої промисловості та кращого задоволення суспільних потреб.

Зареєструватися до участі можна надіславши до 3 грудня 2019 року контактні дані (ПІБ, організація, посада, тел.) на пошту ukrlegprom@ukrlegprom.org.ua або за телефоном (044) 528-14-24.